معرفی شرکت بیمه پاسارگاد

شرکت بیمه پاسارگاد (سهامی عام) یکی از نخستین شرکت های بیمه خصوصی کشوراست که به منظور عرضه خدمات بیمه ای در سطح استاندارهای جهانی،کسب سود متوازن و همسوبا مصالح ملی و فعالیت در زمینه بیمه های زندگی و غیرزندگی (به طور مستقیم و قبولی اتکایی )توسط گروه مالی پاسارگاد تاسیس شد.
این شرکت درقالب سهامی عام در تاریخ ۸۵/۱۱/۱۸ طی شماره ۲۹۰۰۷۰ با سرمایه ۴۵۰/۰۰۰/۰۰۰/۰۰۰ ریال ( در سال 1389 این مبلغ به ۶۵۰/۰۰۰/۰۰۰/۰۰۰ ریال افزایش داده شده است) در اداره ثبت شرکتهای تهران به ثبت رسیده و پس از طی تشریفات لازم در تاریخ ۸۵/۱۱/۲۹ پروانه فعالیت خود را در کلیه رشته های بیمه ای تحت شماره ۳۴۶۰۵ از بیمه مرکزی ایران دریافت و فعالیت خود را از تاریخ ۸۵/۱۲/۱ آغاز نموده است.

درباره دفتر کد 67412

دفتر نمایندگی کد 67412 به مدیریت جناب آقای حسین شاه علی با کسب مجوز های مربوطه از شرکت بیمه پاسارگاد با هدف ایجاد فروش و مشاوره و خدمات آنلاین بیمه عمر راه اندازی شده و در حال حاضر آماده ارائه انواع خدمات فروش و مشاوره در خصوص بیمه میباشد.در این سایت خدمات آنلاین بیمه های عمر و تامین آتیه،ارائه میشود.
امید است بتوانیم جهت فرهنگ سازی خدمات آنلاین بیمه عمر گامی هرچند کوچک برداشته باشیم. جهت دریافت هر گونه مشاوره و پاسخ به سوالات ، میتوایند از بخش تماس با ما اقدام نمایید.


هر گونه کپی برداری از مطالب و تصاویر این وب سایت بدون درج منبع ، منع قانونی و شرعی داشته و صاحبان آن ناراضی و مصداق حق الناس میباشد